PC LYNX

Jsme autorizovaný LYNX partner.

LYNX je tradiční značka počítačů a serverů. Působí na českém trhu s osobními počítači a servery již od roku 2000. Za pouhých osm let se počítače LYNX propracovaly na samotnou špičku v prodaných kusech mezi českými výrobci. Počítače LYNX usnadňují práci a zvyšují požitek ze hry a zábavy lidem každého věku, různých povolání a zájmů, a to již osm let.

Počítač LYNX je kvalitním výkonným pomocníkem do práce i domů. Osvědčil se jako kancelářská sestava i jako herní počítač. Soubor pečlivě vybraných značkových komponent špičkové kvality spolu s operačním systémem tvoří vždy vyvážený kompatibilní celek.

Cena je přiměřená výkonu počítače a u akčních skladových sestav, které se vyrábí ve větších sériích, pak bývá ještě výhodnější. Konfigurace všech PC LYNX jdou ruku v ruce s moderními technologiemi a trendy, tedy komponenty jsou vždy vybírány z nejnovějších typů v nabídce jejich výrobců. Skladové modely počítačů LYNX se průběžně přizpůsobují poptávce.

Herní počítače Lynx Grunex

 

VYVINUTO HRÁČIGeneric placeholder image

Do posledního detailu. Výkon, design i cena. Ve spolupráci s odborníky herního portálu Grunex.

VÝKON PŘEDEVŠÍMGeneric placeholder image

Vyladěná sestava s Intel i5, 16 GB RAM a s grafickou kartou MSI s čipem NVIDIA GTX 1060 pro náročné hry a grafické aplikace

LOVE DESIGN

Generic placeholder image

Čistý design s leštěným černým čelem a průhledem do útrob vašeho nového herního počítače.

POPIS

Limitovaná edice populárních herních počítačů z řady Grunex. V moderním nadčasovém těle Thermaltake View 27 ukrývá výkon pro hraní ve vysokém rozlišení a virtuální realitu. Procesor 7. generace Kaby Lake Intel Core i5-7400 (3GHz, TurboBoost 3.5GHz), grafická karta MSI GeForce GTX 1060 ARMOR 6GB OCV1 GDDR5, operační paměť Kingston HyperX Fury 16GB DDR4 , pevné disky 240GB SSD a 2TB HDD, USB 2.0/3.0, 2x HDMI, 2x DisplayPort, DVI, OS Windows 10 Home.

Nadechněte se,

opravdu může být i váš za skvělou záváděcí cenu

29.999,-

kup nyní!

+ dárky od nás ZDARMA

CONNECT IT BIOHAZARD laserová herní myš v hodnotě 450 Kč – pro dokonalý pocitCONNECT_ IT_BIOHAZARD

Creative repro A120 v hodnotě 785 Kč – pro dokonalý zvuk

Grunex_rada

Česká značka LYNX ve spolupráci s profesionálními hráči, YouTubery a komunitou herního portálu Grunex vyvinula novou generaci ultra výkonných herního počítačů, které je připraveny na ty nejnáročnější hry, hraní ve 4K rozlišení nebo pro virtuální realitu. V roce 2015 byly LYNX Grunex počítače nejprodávanějšími v kategorii herních sestav, což potvrdily i ziskem ocenění “Výrobce počítačů roku 2015”.

Série Lynx Grunex obsahuje 4 výkonnostně odstupňované typy počítačů. Oproti minulému roku přibyl na popud uživatelů mezistupeň mezi druhou a nejvýkonnější verzí. Celé portfolio nyní tedy vypadá takto (seřazeno od nejvýkonnějšího) – UltraGamer, ExtremeGamer, ProGamer a Gamer.

Gamer – Zelenáč, určený pařanům, kteří mají rádi hry jako CS:GO, Dota 2, LoL, WoT a jiné klasické hry. Za skvělou cenu získáte kvalitní železo, které vám rozjede i nejnovější hry. Dle náročnosti hry se dostanete na střední a místy vysoké nastavení. Počítač pro hráče, kteří nelpí na detailech. V jeho nitru najdete procesor Intel Core i3, grafickou kartu MSI GeForce GTX 950 a 8GB operační paměti. Rychlý start počítače a práci v systému umožní 120GB SSD disk a úložištěm pro vaše fotografie či videa a jiný obsah bude 1TB harddisk. Krev do žil mu pumpuje 400W zdroj LYNX s vysokou účinností 87%.

ProGamer – stoupáme výše do modrého nebe. Tuto barvu nese nejprodávanější herní stolní počítač minulého roku na CZC.cz. Vyšší výkon díky procesoru Intel Core i5, grafické kartě MSI GeForce GTX 960 se 4GB vlastní paměti a operační paměti 8GB uspokojí náročnější uživatele. Nenáhodou se stal nejprodávanějším, jedná se o počítač pro nejširší spektrum hráčů díky skvělému poměru cena/výkon. Na něm už se nebudete bát spustit nové herní pecky jako GTA 5 či Far Cry na vysoké detaily. Výjimkou nebudou ani ultra detaily u vybraných her. Zkrátka za slušné peníze získáte na stůl prvotřídní železo, za které se nebudete stydět. Napájen je taktéž 400W zdrojem LYNX. Společnost vám zde zpříjemní 240GB SSD disk a 2TB HDD.

ExtremeGamer – oranžový krasavec reprezentuje nárůst výkonu a to zejména díky grafické kartě MSI GeForce GTX 970 se 4GB vlastní paměti. Nechybí procesor Intel Core i5 a 16GB operační paměti RAM. Tento počítač si koupí ten, jehož srdce prahne po něčem lepším než je ProGamer, ale zároveň chce zůstat nohama na zemi. Vysoké detaily přecházející v Ultra už potřebují vyšší příval energie, kterou mu zajistí 500W zdroj LYNX.

UltraGamer – peklo na zemi. Nechceš být nikterak omezen a Ultra details je tvoje druhé já? Nemáš jinou možnost než zvolit sestavu s Intel Core i7, grafickou kartou MSI GeForce GTX 980 a 16GB operační paměti RAM připravenou na nastupující trend virtuální reality a hraní ve 4K rozlišení.

Objednávejte zde.

AKCE LYNX GRUNEX

Ke každému u nás zakoupenému hernímu počítači Lynx Grunex, od nás dostanete výbornou CONNECT IT BIOHAZARD laserovou herní myš v hodnotě 450 Kč ZDARMACONNECT_ IT_BIOHAZARD