EET – Elektronická evidence tržeb

Provádíme nastavení EET pokladen.

i Vaší pokladnu dokážeme opravit…

1. Základní pokladní systém – bez měsíčního paušálu

LYNX Mini EET pokladna – bez měsíčního paušálu

LYNX Mini EET pokladna

Toto levné pokladní zařízení využijí menší i středně velcí podnikatelé jak v restauraci, tak na prodejně. Pokladna s integrovanou tiskárnou je plně mobilní, takže ji lze využít i v terénu při doručování zboží nebo při stánkovém prodeji bez přístupu k elektrické síti.
Podporuje připojení k internetu prostřednictvím Wi-Fi. Účtovat můžete až 15 000 položek rozdělených do skupin a oddělení, navíc jednoduše zjistíte aktuální stav zásob na vašem skladě.

4 490,- Kč

 

Markeeta Mini EET – bez měsíčního paušálu

Markeeta Mini EET

Nejlevnější SmartPokladna na trhu 100% vyhovující požadavkům EET, za kterou zaplatíte pouze jednou!
V ceně je kompletní pokladna – hardware i software pro úspěšnou a jednoduchou evidenci EET.
Tato pokladna je ideální řešením pro malé provozy a také všude tam, kde je vyžadována mobilita a nezávislost na elektrickém proudu: Zařízení vydrží až 24 hodin na jedno nabití baterie!

Nabíjecí kolébka, WiFi.

5 990,- Kč

 

2. EET pokladní software

Pokladní systém Trell – systém pro OS Windows

Program s nejlepším poměrem cena – výkon.

Trell EETPokladní systém komunikuje s libovolnou pokladní tiskárnou s příslušnými ovladači pro Windows i přímým tiskem na tiskárnu (Star200,300 apod.), s klasickými tiskárnami, podporuje čtečky čárových kódů, pokladní zásuvky i zákaznické displeje připojené na sériový port RS232. Pracuje v OnLine provozu se skladem, ze kterého odebírá zboží. Je možné vkládat texty, odkazy, složeniny, sériová čísla zboží, pracovat se systémem slev podle množství, přihlášeného zákazníka, s věrnostním systémem, platbami v EUR, úhradou kartou atd. Vstup do systému je chráněn heslem pro každého uživatele, jsou rozděleny priority a přístupová práva, operace se protokolují podle obsluhy i přihlášené směny. Denní i měsíční uzávěrky, uzávěrky podle slev, revize atd. Obsluha kasy bez použití myši. Využíváno v samoobsluhách, prodejnách potravin, mobilních telefonů, květinářstvích i trafikách atd. Při vývoji systému byly zohledněny připomínky více než 800 uživatelů.

Varianty:

a) Nejlevnější varianta systému TRELL-NEXT s přípravou na EET :

Komplet systém – Pokladna, Sklady, Fakturace, Restaurace, Opravna, Bazar, Zastavárna, Půjčovna, Účetnictví.
Odemčené všechny moduly bez věrnostního systému, dotykového rozhranní a E-shopu pro 1 PC.
Cena za plnou licenci na dva roky včetně EET :

3 990,- Kč

Doplatek po dvou letech za neomezenou verzi : 2.990,- Kč.

b) Plná verze pro 1 PC

Komplet systém – Pokladna, Sklady, Fakturace, Restaurace, Opravna, Bazar, Zastavárna, Půjčovna, Účetnictví.
Odemčené všechny moduly bez věrnostního systému, dotykového rozhranní a E-shopu pro 1 PC.
Cena za plnou licenci :

4 990,- Kč

Doplatek  za modul EET : 1.700,- Kč

c) Další varianty

Cena za licenci pro 2 PC ve sdílené síti na provozovně : 5.990,- Kč

Cena za licenci pro 3 PC ve sdílené síti na provozovně : 6.990,- Kč

Licence pro 3 PC v profesionálním provozu v síti Client-Server : 12.000,- Kč

Licence provozovny 1 PC se vzdáleným dohledem Client-Server : 12.000,- Kč

Licence pro 3 PC v profesionálním provozu v síti Client-Server s dohledem přes NET : 18.000,- Kč

V ceně plné verze je roční aktualizace včetně rozšířených funkcí systému zdarma.
Cena dalších aktualizací je vždy 1.000,- Kč na dva roky (systém pracuje samozřejmě i bez aktualizací).

 

Pokladní systém EET-POS s dokovací stanicí – systém pro OS Android

Vhodné k tabletu nebo mobilnímu telefonu s OS Android.

dokovací/nabíjecí dock pro Android 4x USBMicroDockStation mDS1 je HW rozhraní, které slouží k připojení tabletů, smartphonů a dalších zařízení s
OS Android k pokladním USB zařízením. mDS1 umožňuje současné nabíjení tabletu a jeho propojení
s periferiemi prostřednictvím USB rozbočovače. K hubu tedy mohou být USB kabely připojeny například tiskárna, čtečka čárových kódů, klávesnice atd.

 

EET-POSEET-POS – přehledná lokální aplikace vyvinutá pro Android. Nehraje si na žádné složitosti, používá jasně a logicky to, na co jsou pokladní zvyklí z „tlačítkových“ pokladen, z běžného pokladního software. Aplikace je štíhlá – má nízké nároky na výkon HW a na komunikaci. Aplikace zcela odpovídá požadavkům EET a je vyvinuta pro české podmínky a české prostředí. Splňuje požadavky pro práci on-line i off-line. Umožňuje „rychlý prodej“ jen zadáním částky k příslušnému zboží, nebo DPH. Zkušenost vývojářů aplikace z dalších trhů s evidencí tržeb je zárukou bezchybného fungování. Aplikace EET-POS.cz je navržena speciálně pro zařízení s malou velikost obrazovky, ale k obyčejnému tabletu je možno připojit přes hub USB klávesnici, nebo číselnou klávesnici – prostřednictvím Mikrodocku. Stejně je možno připojit USB tiskárnu, USB čtečku čárových kódů, zákaznický displej, váhy… To vše bez nutnosti ztrácet čas s nastavováním drahých Bluetooth zařízení. Tím se z Vašeho tabletu stává kompletní, plnohodnotné prodejní místo za dobrou cenu.

Dodávka – set
– MicroDockStation mDS1 – 1 ks
– USB 2.0 hub, 4 porty – 1ks
– licenční číslo k SW EET-POS

Cena za set 2 190,- Kč

 

3. LYNX pokladní systémy – bez měsíčního paušálu

Pokud si objednáte pokladní systém LYNX, získáte ucelené řešení, pro které budete potřebovat již jen zástrčku do elektřiny a připojení k internetu. Ať již zvolíte jakýkoliv konkrétní model, jeho součástí je vždy kvalitní počítač LYNX s operačním systémem Windows 10, dvou-jádrovým procesorem Intel J1800 a rychlým SSD diskem Kingston o kapacitě 30 GB, dále pak dotykový monitor ASUS, praktický stojan na počítač a monitor, který umožní dvojí nastavení sklonu monitoru a pokladní termotiskárnu Epson TM-T20II – 80 mm s řezačkou. Celý systém je pasivně chlazen, takže o jeho běhu nebudete ani vědět.

Co obsahuje

pokladní set

Vybraný software jako na míru

Software Conto je připraven pro elektronickou evidenci tržeb, podporuje tedy šifrovanou komunikaci v souladu s připravovaným zákonem o elektronické evidenci tržeb. Program je modulární, další moduly si můžete dokoupit podle potřeby a růstu vaší firmy. Funkcí, které tak může software Conto nabízet, je skutečně mnoho. Restaurační modul vám umožní evidenci prodejů podle stolů a účtů a další operace s nimi, případně práci se zákaznickými kartami a jejich evidenci. Dále program nabízí zobrazování a vytváření rozsáhlých statistik prodejů, sledování stavu skladu, takže jste dopředu informováni o tom, čeho se nebude již brzo dostávat a co byste si tedy měli včas objednat. Další nabídku software s vámi rádi prodiskutujeme a vytvoříme tak řešení, které vám bude jako šité na míru.

Varianty řešení

Pokladní systém s Conto Mini

 

Systém Conto Mini je vhodný pro malé obchody a kavárny s jedním inkasním místem. Nabízí dělení zboží do 20 skupin, či platbu v cizí měně. Dokoupit lze moduly pro evidenci skladu, restaurační funkce, pro platbu kartou

17 990,- Kč

 

 

 

 

Pokladní systém s Conto Basic

 

Systém Conto Basic je vhodný pro obchody nebo menší restaurace či provozy s jedním inkasním místem. Nabízí restaurační funkce a neomezený počet PLU.

19 990,- Kč

 

 

 

Pokladní systém s Conto Standard

 

Systém Conto Standard je vhodný pro restaurace Či obchody s více pokladními místy a zapojením v síti. Umožňuje také evidovat sklad. Je možné ho rozšířit například o modul rezervací stolu a pokojů.

21 990,- Kč

 

 

Ceny bez DPH.

Pokladní systém s Conto Max

 

Moderní, výkonný pokladní software Conto MAX pro restaurace a obchody připravený pro evidenci tržeb (EET). Vhodný pro restaurace a obchody s více pokladními místy, které vyžadují evidenci skladu a práci se zákazníkem (zákaznické slevové karty).

Systém nabízí důležité restaurační funkce jako objednávky do kuchyně, účtování na stoly, pokoje a zákazníky, převody stolů a položek, jednoduché rozúčtování stolů. Systém obsahuje modul skladu a kalkulací, modul práce se zákazníkem a modul plánování, vyhledávání v historii prodeje a zpětnou tvorbu vymazaných závěrek. Zároveň lze připojit další zařízení – tiskárny objednávek do kuchyně, zákaznický displej, čtečku zákaznických karet, obchodní váhy, skenery a další. Další moduly a rozšíření lze dokoupit. Conto MAX obsahuje následující moduly:
Základní obchodní funkce
Elektronická evidence tržeb
Rozšířené obchodní funkce
Restaurační funkce
Kalkulace a sklad
Síťová verze, externí sklad
Statistika prodejů
Zákaznické slevy a plánování

23 990,- Kč

Ceny bez DPH.

Provádíme nastavení EET pokladen.

Provádíme opravy EET pokladen.

i Vaší pokladnu dokážeme opravit…